Випрямляч WAHL Cutek 4417-0472

Опис
Модель WAHL Cutek 4417-0472 є однією з найбільш технологічних моделей від відомого виробника перукарського інструменту. Модель має термостійкий корпус, що не піддається високим температурам, що є запорукою тривалого терміну експлуатації. Механічний терморегулятор і система електронного контролю температури в сукупності з технологією швидкого нагрівання дають змогу нагрівати прилад до потрібної температури всього за 30 секунд і підтримувати його з похибкою до 0,5 °C. Нагрівальний елемент виготовлений із використанням керамічного покриття, що сприяє чудовому ковзанню й забезпечують максимальні згладжувальні властивості. Довжина шнура становить 2,8 метра, що дасть змогу зі зручністю використовувати прилад у салонах краси, додатково шнур обладнаний петелькою для підвішування та системою проти скручування.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Тип | Випрямлячі |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Терморегулятор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція іонізації | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 150 град. |
| Час нагрівання до потрібної температури | 30 сек |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Плаваючі пластини | Так |
| Ширина пластин | 24 мм |
| Вага | 0.36 кг |
- Ціна: 1 690 ₴




