Фрезер для манікюру та педикюру JSDA JD-500 оригінал (35W/30000 об.хв.) Витяжка у подарунок!
-29%
- В наявності
- Код: 1638
2 250 ₴
1 600 ₴
- +380 (63) 051-63-76
- +380 (95) 800-49-95
Опис
JD-500 професійний апарат для манікюру, корекції нігтів і нарощування.
Виготовлений у стильному рожевому кольорі, досить надійний в експлуатації, стійкий до перепадів напруги та чудово впорається з великим потоком клієнтів.
Чудовий вибір для салонів краси та манікюрних кабінетів. У комплекті є ножна педаль керування, що дає змогу після регулювання потужності приводити прилад у робочий стан одним натисканням.
Ця модель більше розрахована для професійних майстрів, але підійде і для роботи вдома, даючи змогу виконати ідеальний манікюр.
Способи застосування
Корекція натуральних і штучних нігтів
Видалення кутикули та натоптнів
Корекція контуру кутикули в зоні початку нігтя
Спілювання довжини та нерівностей нігтя
Комплектація
Фрезер JSDA JD-500
Фрезер ручка на 30000 обертів за хвилину
Футляр зі змінними фрезами
Силіконова підставка для фрезер-ручки
Ніжна педаль керування
Інструкція з використання англійською мовою
Способи застосування
Під час зміни фрези проконтролюйте, що фреза була вставлена в ручку не до упору і тільки після цього фіксуйте її.
Для зміни фрези потрібно прокрутити верхню частину ручки до клацання
Під час зміни режиму напрямку потрібно повністю зупинити фрезу та вибрати потрібний режим (Forward або Reverse)
Рекомендуємо періодично чистити фрезер ручку, це продовжить термін експлуатації фрезера
Настійно рекомендуємо придбати настільну витяжку, яка під час роботи з фрезером збере всі дрібні частинки в мішок і не дасть потрапити частинкам у дихальні шляхи.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Універсальний |
| Потужність | 35 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 30000 об/хв |
| Кількість насадок | 5 шт. |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Особливості | Наявність педалі, Набір фрез, Реверс |
| Вага | 1.55 кг |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | JSDA |
| Опис насадок | |
| Вид насадки | Цілісна насадка |
| Форма насадок | Гострий конус, Циліндр |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне, Метал |
| Діаметр ковпачка | 6 мм |
| Довжина насадки | 40 мм |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Вага апарату | 0.95 г |
- Ціна: 1 600 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Фрезер для манікюру та педикюру JSDA JD-500 оригінал (35W/30000 об.хв.) Витяжка у подарунок!»









