Стерилізатор кульковий для інструментів Konsung (Пластиковий)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2236
558 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 051-63-76
- +380 (95) 800-49-95
Опис
Стерилізатор кварцовий (кульковий) Konsung. Стерилізатор використовується для високотемпературного оброблення стоматологічного, перукарського, педикюрно-манікюрного та косметологічного інструментів безпосередньо перед застосуванням. Стерилізація інструмента здійснюється впродовж дуже короткого часу — приблизно 20-30 секунд. Завдяки такому короткому періоду та неруйнівному впливу стерилізаційних голосперленових кульок на інструмент, несприятливий вплив високої температури практично немає. Завдяки компактним розмірам і високій стійкості Стерилізатор для манікюрного інструменту зручно розміщувати як на робочому місці або полиці, так і на каталці або столику-візку. Кульковий стерилізатор має бути в будь-якому стоматологічному та косметологічному кабінетах, а також у косметичних і перукарнях — користуватися цією медтехнікою надзвичайно просто, швидко та зручно! Прилад можна використовувати й у побутових умов, як стерилізатор для педикюрово-манікюрного інструменту.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид стерилізації | Термічна |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Вид інструменту, що стерилізується | Манікюрний |
| Режими роботи | Дезінфекція, Стерилізація |
| Потужність | 100 Вт |
| Сфера застосування | Професійний |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота корпусу | 160 мм |
| Довжина корпусу | 160 мм |
| Ширина корпусу | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | зручну кнопка включення, швидка обробка інструментів |
| Напруга мережі | 220~240В |
| Стерилизуемый матеріал | Інструменти |
| Виробник | Konsung |
- Ціна: 558 ₴



