Фрезер для манікюру та педикюру JSDA JD-400 (35W/30000 об.хв.) Витяжка у подарунок!
-22%
- В наявності
- Код: 1638
1 800 ₴
1 400 ₴
- +380 (63) 051-63-76
- +380 (95) 800-49-95
Опис
Фрезерний апарат для манікюрних кабінетів і салонів краси JSDA JD-400.
Ця модель має стильний дизайн дуже проста и удобна в керуванні. Має функцію реверсу (фраза обертається проти або за годинниковою стрілкою), фрезер ручка має ергономічний дизайн і функцію самоохолодження. Фрезер JD-400 чудово зарекомендував себе серед майстрів нігтьового сервісу й ідеально доповнить ваш арсенал.
Способи застосування
Корекція натуральних і штучних нігтів
Видалення кутикули та натоптнів
Корекція контуру кутикули в зоні початку нігтя
Спілювання довжини та нерівностей нігтя
Комплектація
Фрезер JSDA JD-400
Фрезер ручка
Футляр зі змінними фрезами (3 суцільно-литі фрез і 1 фреза циліндр зі шліфувальною насадкою)
Силіконова підставка для фрезер-ручки
Інструкція з експлуатації англійською мовою
Рекомендації щодо використання
Під час зміни фрези проконтролюйте, що фреза була вставлена в ручку не до упору і тільки після цього фіксуйте її.
Для зміни фрези потрібно прокрутити верхню частину ручки до клацання
Під час зміни режиму напрямку потрібно повністю зупинити фрезу та вибрати потрібний режим (Forward або Reverse)
Рекомендуємо періодично чистити фрезер ручку, це продовжить термін експлуатації фрезера
Настійно рекомендуємо придбати настільну витяжку, яка під час роботи з фрезером збере всі дрібні частинки в мішок і не дасть потрапити частинкам у дихальні шляхи.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Універсальний |
| Потужність | 35 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 30000 об/хв |
| Кількість насадок | 4 шт. |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Особливості | Набір фрез, Реверс, Вбудований запобіжник |
| Вага | 1.5 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | JSDA |
| Опис насадок | |
| Вид насадки | Цілісна насадка |
| Форма насадок | Гострий конус, Циліндр |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне, Метал |
| Діаметр ковпачка | 6 мм |
| Довжина насадки | 40 мм |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Вага апарату | 950 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Біло-чорний |
- Ціна: 1 400 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Фрезер для манікюру та педикюру JSDA JD-400 (35W/30000 об.хв.) Витяжка у подарунок!»









