INOX скошений пінцет для брів

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 655
113 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 051-63-76
- +380 (95) 800-49-95
Опис
Пінцет для брів INOX зробить процес корекції форми швидким і комфортним, підходить як для професіоналів, так і для домашнього використання. Інструмент має скошені робочі поверхні, з легкістю захоплює навіть найкоротші та найтонші волосинки, швидко й безболісно видаляє їх. Пінцет виготовлений із якісної неіржавкої сталі, не змінює форму та не іржавіє після стерилізації або застосування дезінфікувальних рідин. Заточування здійснюється в ручну за потреби.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Minox |
| Країна виробник | Пакистан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Форма робочих країв пінцета | Скошені |
| Довжина | 96 мм |
| Форма пінцета | Пряма |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип пінцета | Механічний |
| Ширина ручки | 10 мм |
| Ширина робочих країв | 4 мм |
- Ціна: 113 ₴


