Професійний фен Moser Protect Gold Rose (1500W)

Опис
Професійний фен Moser Protect, виготовлений у приємно рожево-золотистому кольору. Виготовлений із високоякісних матеріалів і має 6 режимів роботи, два з яких швидкісні та чотири температурні. Потужність фена в 1500W дасть змогу швидко й без шкоди висушувати волосся. Захисна решітка фена легко знімається для очищення, даючи змогу максимально продовжити час експлуатації виробу. Довжина шнура становить 2,8 метра та чудово підійде як для домашнього використання, так і для салону краси. У комплекті є 2 насадки 7,5 см і 6 см. Ручка цієї моделі виготовлена зі спеціальними прорізами, які не дають фену ковзати, вага фена 570 грамів захищає ваші зап'ястя від втоми під час роботи.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Потужність фена | 1500 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Виробник | Moser |
| Тип | Фен |
| Холодний обдув | Так |
| Кількість насадок | 2 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Рожеве Золото |
| Вага | 570 |
- Ціна: 1 976 ₴





