Професійна плойка Moser Titan Curl 4444 (25 мм.)

Опис
Плойка Moser Titan Curl 4444 дає змогу швидко створювати пружні та стійкі локони. Завдяки рівномірно прогрівається титановому покриттю створюється плавне ковзання, що перешкоджає пошкодженню волосся, зберігаючи їх красивими та здоровими. Крім того, ручка не ковзає в руках, що робить роботу максимально комфортною. Модель обладнана зручним LED-дисплеєм, який дає змогу легко контролювати та настроювати робочу температуру від 80 °C до 210 °C. Плойка нагрівається до максимальної температури всього за 60 секунд і дає змогу негайно розпочати завивання. Модель обладнана функцією авто вимкнення після безперервної роботи 60 хвилин роблячи виріб максимально безпечним, а шнур завдовжки 2,7 метра із системою проти скручування роблять цю плойку дійсно професійним обладнанням!
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Терморегулятор | Так |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція іонізації | Так |
| Діаметр щипців | 25 мм |
| Затискач для фіксації | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Максимальна температура нагріву | 210 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 80 град. |
| Час нагрівання до потрібної температури | 60 сек |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Захисна рукавичка | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.7 м |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Вага | 0.315 кг |
| Титанове покриття | Так |
- Ціна: 1 751 ₴






