Пінцет для брів Olton скошений

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 001451
330 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 051-63-76
- +380 (95) 800-49-95
Опис
Пінцет для брів Olton. Інструмент виготовлений із якісної медичної сталі та піддається будь-якому різновиду стерилізації. Зручний дизайн дає змогу міцно тримати пінцет у руках. Пінцет полірується й заточується в ручну, даючи змогу робочим краям пінцета повністю змикатися між собою й максимально міцно захоплювати й безболісно видаляти волосинки. У комплекті з пінцетом йде зручний чохол для зберігання з телячої шкіри.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olton |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 мм |
| Форма робочих країв пінцета | Скошені |
| Тип пінцета | Механічний |
| Форма пінцета | Пряма |
| Ширина робочих країв | 3 мм |
| Ширина рукоятки | 4 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча медична сталь |
- Ціна: 330 ₴




