Плойка-гофре для прикореневого об'єму Moser MaxStyle 4415-0053

Опис
Плойка-гофре Moser MaxStyle унікальний інструмент для створення індивідуального образу. Виробник виокремив усі нюанси та втілив у цій плойці: механічний терморегулятор, підпружинені керамічні пластини, шнур завдовжки 2,5 м, а також ергономічний дизайн. Сучасна технологія керамічного покриття забезпечує щадну укладку волосся, також має антистатичну дію, що так само знижує ефект електризації волосся. Спеціальний терморегулятор дасть змогу регулювати температуру від 150-230 градусів. Ця плойка-гофре підходить для прикореневого об'єму, і в добавок має одну з найменших "хвиль": 6 зубців, розташованих на відстані 4 мм один від одного.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Тип | Випрямлячі |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Терморегулятор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 150 град. |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Пластини для гофрування | Так |
| Ширина пластин | 24 мм |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 1 300 ₴



