Опис
Зручний і простий воскоплав для розігрівання воску на Базі — має віконце для контролю суміші, база дає змогу під'єднати відразу кілька апаратів, це чудовий спосіб для безперервного процесу депіляції. Для підготовки воску до нанесення на тіло, вам знадобиться касетний воскоплав для розігрівання косметичного воску. Воскова депіляція — це поширений тип депіляції. Цей метод використовується в салонах, так само процедуру можна проводити й удома.
Спосіб застосування:
Побмістіть картридж (касету) у воскоплав
Закрийте кришку та поставте воскоплав на базу, натисканням кнопки почніть нагрівати віск
Після закінчення 20-30 хвилин зніміть воскоплав із бази
За допомогою ролика нанесіть віск на зону шкіри, що вимагає депіляції в напрямку росту волосся.
Поверх воску накладіть смужку для депіляції, злегка притисніть до шкіри та залиште на кілька хвилин до охолодження воску.
Різким рухом зніміть смужку для депіляції в напрямку зворотного росту волосся.
Залишки воску видаліть спеціальною олією.
Для комфортного проведення процедури радимо використовувати смужки ("Стрипси") для депіляції та олії для комфортного зняття залишків воску, які ви можете вибрати за посиланнями нижче
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Воскоплав касетний |
| Форма випуску воску | Картриджі/касети |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Область застосування | Руки, Ноги |
| Об`єм | 100 мл |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 8 см |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид засобу для депіляції | Воскоплав на Базі |
| Вид касетного воскоплава | Однокассетный на базі |
- Ціна: 450 ₴





